EnglishRussianUkrainian

Книга власними руками у Луцьку

Як виготовляти блокноти та книги власними руками побачили учні 8-ого класу ЗОШ №24.
Такий майстер-клас безкоштовно організували дизайнери Оксана Букіна та Ірина Жичук з ініціативи викладача вищезгаданого освітнього закладу Кузьмич Алли Миколаївни.
Сама Алла Миколаївна має креативний підхід до навчання та створила цікавий факультатив для учнів – “Аналіз ліричного твору”. Під час нього вона навчає школярів правильно писати тексти, підвищує у них любов до книги. Ідея провести для них подібний майстер-клас виникла тоді, коли побачила в інтернеті проект Луцької художниці Ірини Жичук.
“У проекті дівчина показала унікальні сукні та обгортки для книг, пошиті згідно з її власним дизайном. Одразу захотілось зробити подібні обгортки з дітками. Оскільки технологія побачених мною обкладинок досить таки складна і учням було б важко їх виготовляти, Ірина порадила нам звернутись до арт-директора крамниці “КітГорошко” Оксани Букіної.

А вже Оксана нам запропонувала виготовити з дітьми не просто обгортку на книгу, а й саму книгу-блокнот. Отак і вийшло, що я запропонувала, а дівчата з радістю мені допомогли”, – зазначає вчитель.
Школярам спочатку показали, як робити книги та блокноти ручної роботи, а потім ще й провели мініпоказ суконь та обкладинок.

“Мене особисто здивувало, що усі 18 діток, які прийшли відвідати таке творче заняття, робили ці книги-блокноти з великим захопленням. Зокрема і хлопці. Для них це був дуже цікавий процес. Варто зауважити також і те, що абсолютно всі впоралися зі своїм завданням”, – зазначає Оксана.

Все пройшло дуже цікаво та емоційно. Діти справді старанно підійшли до такої творчої та клопіткої роботи. Ті, у кого не все вийшло ідеально, не засмутились, а пообіцяли організаторам, що обов’язково спробують зробити ще одну книгу вдома.